تبلیغات
پورتال اطلاع رسانی کافی نت دات کام - آغاز مصاحبه از فارغ التحصیلان ممتاز برای استخدام در صنعت نفت
 
پورتال اطلاع رسانی کافی نت دات کام
هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ... .
 
 
آغاز مصاحبه از فارغ التحصیلان ممتاز برای استخدام در صنعت نفت

مصاحبه فارغ التحصیلان ممتاز برای استخدام در صنعت نفت از امروز آغاز شد.
 
استخدام به گزارش صباایران به نقل از موج  ، سید علیرضا میر محمد صادقی معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت، با بیان این مطلب گفت: مصاحبه فارغ التحصیلان ممتاز برای استخدام در صنعت نفت از صبح امروز(10 اردیبهشت ماه) آغاز شد و تا روز پنج شنبه (15 اردیبهشت ماه) ادامه خواهد داشت.

وی توضیح داد: حدود 1766 نفر در این دوره از جلسات مصاحبه استخدامی فارغ التحصیلان ممتاز، شركت خواهند كرد كه از این تعداد حدود 644 جذب صنعت نفت خواهند شد.میر محمد صادقی تاكید كرد: این دوره از آزمون استخدامی فارغ التحصیلان ممتاز در صنعت نفت، در تهران و اهواز به طور همزمان در حال برگزاری است.

معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت، تصریح كرد: مقاطع تحصیلی افراد شركت كننده در مصاحبه استخدامی فارغ التحصیلان ممتاز، دكترا و كارشناسی ارشد در رشته های اقتصاد، بهداشت محیط، حسابداری، حقوق، زمین شناسی، شیمی، علوم اجتماعی، علوم ارتباطات، مدیریت، مهندسی برق، صنایع، عمران، كامپیوتر،مواد، نفت، مكانیك، ایمنی و بازرسی فنی، آمار، مهندسی دریا و كتابداری است.وی یاد آور شد: حدود 115 نفر نیز در زمستان و پاییز سال گذشته با برگزاری مصاحبه جذب فارغ التحصیلان ممتاز در صنعت نفت، در شركت ملی نفت ایران جذب شدند.

میر محمد صادقی در مورد فرآیند جذب فارغ التحصیلان ممتاز در صنعت نفت، گفت: این افراد می توانند در سایت فارغ التحصیلان ممتاز ثبت نام كنند، پس از دریافت مجوزهای استخدامی، ابتدا از سایت ممتازین نیرو جذب خواهد شد در صورتی كه این سایت نیروی انسانی مورد نظر را تامین نكند، بین سایر داوطلبان استخدام در صنعت نفت، آزمون كتبی برگزار می شود.

وی همچنین از برگزاری آزمون سراسری استخدام در صنعت نفت در هفته اول خرداد ماه امسال خبر داد و گفت: در این آزمون سراسری، حدود 660 نفر برای استخدام در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گزینش خواهند شد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
درباره وبلاگ


کافی نت دات کام شهرضا
پاسداران نبش فرعی 22 ( کوچه سوم )
3241449-0321

Email : cafee.com1@yahoo.com

من فهمیده ام كه اگر خود را علاقه مند به امور دیگران نشان بدهیم آنها را سرشار از شادی و خوشی می كنیم.


تنها چیزی كه دیگران از ما توقع دارند كمی توجه و ابراز علاقه است.


همیشه بوی عطر به آن دستی كه گل هدیه می دهد باقی خواهد ماند.


خوشبختی و سعادت ما متكی به خوشبختی و سعادت دیگران است.


با نشان دادن علاقه و علاقه مند شدن به دیگران، خود را از یاد ببرید.


روزانه یك كار نیك انجام دهید و پس از انجام دادن یك كار خوب لبخند بزنید و شاهد لبخند دیگران باشید.زندگی و وجود ما سراسر راز و معما است كه ما قادر به درك و فهم آن نیستیم.


آدمی برای این خلق نشده كه به رموز عالم حیات پی ببرد، بلكه برای زندگی كردن در آن خلق شده است.


مطالعه اجمالی و جزیی در فلسفه، فرد را به تفكر و بی دینی وا می دارد، اما اگر به فلسفه عمیق بیندیشد او را به سمت دین متوجه می سازد.


من هیچ وقت در جایی كه می توانم بنشینم نمی ایستم و آنجا كه می توانم بخوابم نمی نشینم.

مدیر وبلاگ : cn .com
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :