تبلیغات
پورتال اطلاع رسانی کافی نت دات کام - اعلام نتایج آزمون دستیاری دندانپزشکی
 
پورتال اطلاع رسانی کافی نت دات کام
هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ... .
 
 
دوشنبه 21 شهریور 1390 :: نویسنده : cn .com
نتایج بیست و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شد و پذیرفته شدگان تا 30 شهریور فرصت دارند در دانشگاهها ثبت نام کنند.

کلیه پذیرفته شدگان بیست و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی موظف به مراجعه به دانشگاه محل پذیرش و انجام مراحل ثبت نام بر اساس تقویم دانشگاه محل تحصیل از تاریخ 21 تا 30 شهریورماه هستند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش پذیرفته شدگان در هنگام ثبت نام باید با توجه به سهمیه پذیرش خود، اصل و تصویر مدارک کلی که اعلام شده را بر اساس مندرجات دستورالعمل های مرتبط، به دانشگاه محل پذیرش ارائه کنند.

نوع سهمیه پذیرش به دانشگاههای علوم پزشکی محل آموزش اعلام می شود و شروع آموزش کلیه پذیرفته شدگان مرحله اصلی آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی بر اساس تقویم دانشگاهی خواهد بود.

دانشجویانی که با استفاده از مقررات رتبه های برتر، استعداد درخشان و قانون تسهیل ازدواج جوانان و ... مجاز به شرکت و پذیرش در آزمون شده اند موظف هستند تا تاریخ 31 شهریورماه فارغ التحصیل شوند.
 
... ادامه مطلب

این گروه از داوطلبان و داوطلبانی که با ارائه گواهی مبنی بر فارغ التحصیلی تا تاریخ 24 تیرماه 90 در آزمون شرکت کرده اند موظف به ارائه گواهی فراغت از تحصیل در زمان ثبت نام به دانشگاه محل تحصیل هستند. در صورت عدم ارائه گواهی فارغ التحصیلی به دانشگاه محل تحصیل قبولی این گروه کان لم یکن تلقی می شود.

عدم ثبت نام در موعد مقرر و یا عدم شروع به آموزش بر اساس تقویم دانشگاه به منزله انصراف قطعی پذیرفته شده محسوب می شود و دانشگاهها موظف هستند اسامی افرادی که در تاریخ مقرر ثبت نام نکرده اند و یا انصراف داده اند را حداکثر تا تاریخ 15 مهرماه 90 به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی جهت معرفی جایگزین اعلام کنند.

در صورت عدم ثبت نام و خالی ماندن ظرفیت فقط با نظر کمیسیون موارد خاص دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی حداکثر تا پایان مهرماه تکمیل ظرفیت را انجام می دهد.


به گزارش مهر، آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی با شرکت حدود 2 هزار نفر در روز 6 مرداد برگزار شد. پذیرش دانشجو در رشته های تخصصی پریودانتیکس، دندانپزشکی ترمیمی، دندانپزشکی کودکان، جراحی دهان و فک و صورت، ارتودانتیکس، اندودانتیکس، پروتزهای دندانی، رادیولوژی دندان و فک و صورت، پاتولوژی دهان و فک، بیمارهای دهان و فک و صورت با اعلام ظرفیت 412 نفر صورت گرفته است.
نوع مطلب : اخبار دانشگاهی، 
برچسب ها : اعلام نتایج آزمون دستیاری دندانپزشکی، اعلام نتیج، آزمون دستیاری دندانپزشکی،
درباره وبلاگ


کافی نت دات کام شهرضا
پاسداران نبش فرعی 22 ( کوچه سوم )
3241449-0321

Email : cafee.com1@yahoo.com

من فهمیده ام كه اگر خود را علاقه مند به امور دیگران نشان بدهیم آنها را سرشار از شادی و خوشی می كنیم.


تنها چیزی كه دیگران از ما توقع دارند كمی توجه و ابراز علاقه است.


همیشه بوی عطر به آن دستی كه گل هدیه می دهد باقی خواهد ماند.


خوشبختی و سعادت ما متكی به خوشبختی و سعادت دیگران است.


با نشان دادن علاقه و علاقه مند شدن به دیگران، خود را از یاد ببرید.


روزانه یك كار نیك انجام دهید و پس از انجام دادن یك كار خوب لبخند بزنید و شاهد لبخند دیگران باشید.زندگی و وجود ما سراسر راز و معما است كه ما قادر به درك و فهم آن نیستیم.


آدمی برای این خلق نشده كه به رموز عالم حیات پی ببرد، بلكه برای زندگی كردن در آن خلق شده است.


مطالعه اجمالی و جزیی در فلسفه، فرد را به تفكر و بی دینی وا می دارد، اما اگر به فلسفه عمیق بیندیشد او را به سمت دین متوجه می سازد.


من هیچ وقت در جایی كه می توانم بنشینم نمی ایستم و آنجا كه می توانم بخوابم نمی نشینم.

مدیر وبلاگ : cn .com
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :