تبلیغات
پورتال اطلاع رسانی کافی نت دات کام - اعلام زمان ثبت نام دوره های فراگیر در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور
 
پورتال اطلاع رسانی کافی نت دات کام
هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ... .
 
 
 


اعلام زمان ثبت نام دوره های فراگیر در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور

پرتال دانشگاهی کشور:

قائم مقام رئیس دانشگاه پیام‌نور گفت: ثبت‌نام دوره‌های فراگیر این دانشگاه در مقاطع كارشناسی و كارشناسی ارشد، 15 مهرماه آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجو دكتر سعید حسامی امروز در نشست خبری در دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام دوره‌های فراگیر پیام نور در مقاطع مختلف تحصیلی 15 مهرماه سال جاری آغاز می شود و آزمون این دوره‌ها، دوم دی ماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: قیمت دفترچه‌های آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور نسبت به سال گذشته تغییری نداشته و پذیرفته شدگان این آزمون از ترم دوم سال تحصیلی 90-91 مشغول به تحصیل می شوند.
قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور بیان داشت: در آزمون فراگیر امسال رشته و رشته محل‌های كارشناسی ارشد افزایش چشمگیری داشته است.

اختصاص 30 میلیارد تومان به تجهیز آزمایشگاه‌های دانشگاه‌های پیام نور

حسامی از اختصاص 30 میلیارد تومان برای خرید تجهیزات كارگاهی و آزمایشگاهی در این دانشگاه خبر داد و گفت: این بودجه در سال جاری عملیاتی می شود.

وی با بیان اینكه رشته‌های فنی و مهندسی به رشته‌های دانشگاه پیام نور افزوده شده است، گفت: تجهیز و راه‌اندازی آزمایشگاه‌ها از مهمترین برنامه‌های دانشگاه پیام نور در سال جاری است.

قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور بیان داشت: دانشگاه پیام نور برنامه ریزی مناسبی برای توسعه كیفی آزمایشگاه‌ها و كارگاه‌های خود دارد.
شهریه دانشگاه پیام نور در سال جاری افزایش نمی یابد
حسامی با بیان اینكه شهریه‌های این دانشگاه در سال جاری افزایش نمی یابد، گفت: شهریه‌های دانشگاه پیام نور یك سوم شهریه دانشگاه‌های غیرانتفاعی است.

وی تصریح كرد: با توجه به اینكه هیئت امنایی دانشگاه افزایش شهریه برای دانشگاه پیام نور را مصوب كرده است، اما در سال جاری شهریه‌های دانشگاه افزایشی نخواهد داشت.

برگزاری 313 درس الكترونیكی در دانشگاه پیام نور

قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور گفت: در سال جاری 313 درس رشته‌های مختلف این دانشگاه بصورت مجازی برای دانشجویان علاقه مند معرفی می شود.

حسامی با اشاره به افزایش رشته‌ها و دوره‌های مجازی در این دانشگاه افزود: تاكنون 113 رشته محل آموزش مجازی در دانشگاه پیام نور راه اندازی شده است.
وی با بیان اینكه این دانشگاه آمادگی دارد در تمامی رشته‌ها كلاس آموزشی برای فارسی زبانان در دنیا برگزار كند، گفت: دانشگاه پیام نور در حال حاضر از هشت كشور دنیا دانشجوی فارسی زبان دارد و در 20 كشور نیز شعبه و نماینده‌ای راه اندازی كرده است.
نوع مطلب : اخبار دانشگاهی، 
برچسب ها : اعلام زمان ثبت نام دوره های فراگیر در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور، پیام نور، ثبت نام فراگیر پیام نور، کارشناسی فراگیر، کارشناسی ارشد فراگیر،
درباره وبلاگ


کافی نت دات کام شهرضا
پاسداران نبش فرعی 22 ( کوچه سوم )
3241449-0321

Email : cafee.com1@yahoo.com

من فهمیده ام كه اگر خود را علاقه مند به امور دیگران نشان بدهیم آنها را سرشار از شادی و خوشی می كنیم.


تنها چیزی كه دیگران از ما توقع دارند كمی توجه و ابراز علاقه است.


همیشه بوی عطر به آن دستی كه گل هدیه می دهد باقی خواهد ماند.


خوشبختی و سعادت ما متكی به خوشبختی و سعادت دیگران است.


با نشان دادن علاقه و علاقه مند شدن به دیگران، خود را از یاد ببرید.


روزانه یك كار نیك انجام دهید و پس از انجام دادن یك كار خوب لبخند بزنید و شاهد لبخند دیگران باشید.زندگی و وجود ما سراسر راز و معما است كه ما قادر به درك و فهم آن نیستیم.


آدمی برای این خلق نشده كه به رموز عالم حیات پی ببرد، بلكه برای زندگی كردن در آن خلق شده است.


مطالعه اجمالی و جزیی در فلسفه، فرد را به تفكر و بی دینی وا می دارد، اما اگر به فلسفه عمیق بیندیشد او را به سمت دین متوجه می سازد.


من هیچ وقت در جایی كه می توانم بنشینم نمی ایستم و آنجا كه می توانم بخوابم نمی نشینم.

مدیر وبلاگ : cn .com
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :