تبلیغات
پورتال اطلاع رسانی کافی نت دات کام - مطالب مهر 1390
 
پورتال اطلاع رسانی کافی نت دات کام
هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ... .
 
 
ثبت نام در آزمون مقطع کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام نور از امروز یکشنبه آغاز شد و تا اول آبانماه ادامه دارد. داوطلبان می توانند برای دریافت دفترچه ثبت نام به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور و یا باجه های پستی مراجعه کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان با مراجعه به باجه ‌های پستی برای خرید کارت اعتباری دارای شماره پرونده و رمز ورود به منظور ورود به سیستم نرم ‌افزاری ثبت ‌نام اینترنتی و یک جلد دفترچه راهنمای ثبت‌ نام 65 هزار و 850 تومان پرداخت می کنند که مبلغ 65 هزار تومان بابت وجه ثبت ‌نام و مبلغ 850 تومان بابت هزینه توزیع مدارک ثبت ‌نامی توسط پست اعلام شده است.

ثبت ‌نام در نیمسال دانش‌ پذیری نوبت بیست و سوم کارشناسی فراگیر پیام نور توسط سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org امکان پذیر است.

شهریه تحصیل در دوره دانش پذیری فراگیر کارشناسی

شهریه دوران دانشجویی (پس از قبولی در نیمسال دانش‌ پذیری) طبق تعرفه و با افزایش سنواتی 15 درصد مطابق مصوبات هیئت امنای دانشگاه اخذ می شود.

ما به ‌التفاوت شهریه دوره دانش‌پذیری متقاضیانی که موفق به ورود به دانشگاه شوند در اولین نیمسال دانشجویی به میزان 50 درصد شهریه ثابت و متغیر سال ورود متناسب با تعداد واحد انتخابی دوره دانش‌پذیری دریافت می شود.

چنانچه دانش‌ پذیران متقاضی استفاده از خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور (کلاسهای رفع اشکال گروهی) باشند می‌ توانند برای اطلاع از نحوه ثبت ‌نام و میزان شهریه به مراکز استانی دانشگاه مراجعه و پس از ثبت ‌نام و پرداخت شهریه در این دوره‌ها شرکت کنند.

شرایط معدل و محاسبه در پذیرش

معدل کتبی دیپلم دارندگان دیپلم نظام جدید رشته‌ های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی سالهای 1384 لغایت 1389 به عنوان سابقه تحصیلی 25 درصد از گزینش نهایی آنان را تشکیل خواهد داد.

برای اعمال تأثیر سوابق تحصیلی، معدل کتبی دیپلم که داوطلبان در فرم تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی درج کرده اند ملاک است و از آنجا که این مدارک در زمان ثبت ‌نام پذیرفته ‌شدگان، توسط مراکز پذیرنده کنترل می ‌شود، چنانچه مغایرتی در این زمینه وجود داشته باشد، مسئولیت آن متوجه داوطلب خواهد بود.

همچنین برای پاسخ‌های غلط به گزینه‌ها نمره منفی لحاظ نمی‌شود
نوع مطلب : اخبار دانشگاهی، ثبت نام کنکور، 
برچسب ها : ثبت نام کنکور کارشناسی فراگیر آغاز شد/ شرایط معدل و هزینه دانش پذیری، ثبت نام، کنکور، کارشناسی، فراگیر، شرایط معدل، هزینه دانش پذیری، پیام نور، فراگیر پیام نور،


‌سازمان سنجش زمان برگزاری آزمون عملی ‌معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت ‌رشته‌های‌ تربیت‌بدنی ‌و علوم‌ورزشی، هنرهای تجسمی (نقاشی) و گرافیک آزمون دوره های‌کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای سال 90 را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آن دسته از داوطلبانی که در رشته های نیمه متمرکز تربیت بدنی و علوم ورزشی، هنرهای تجسمی(نقاشی) و گرافیک این آزمون معرفی شده اند باید با پرداخت هزینه آزمون در آن شرکت کنند.

کلیه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت این سه رشته به منظور شرکت در مراحل مختلف آزمون عملی و یا طراحی لازم است مبلغ 59 هزار ریال (معادل پنج‌ هزار و نهصد تومان) به شماره 748 بنام خزانه‌داری کل نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل واریز در کلیه شعبه‌های بانک ملی واریز و فیش مربوط را در نزد خود نگهداری تا در روز آزمون مربوط به نماینده سازمان سنجش مستقر در حوزه رفع نقص تحویل دهند.

داوطلبانی که‌ اسامی ‌آنان‌ به عنوان‌ معرفی‌‌شده‌ چندبرابر ظرفیت رشته‌های امتحانی، هنرهای تجسمی(نقاشی) و گرافیک اعلام‌ شده‌، باید پس از پرداخت هزینه آزمون عملی با همراه‌ داشتن‌ فیش‌ پرداخت هزینه و مدارک شناسایی ‌به‌ آدرسهای ‌‌تعیین ‌‌شده در جدول اعلام شده مراجعه‌ کنند. نمره‌ آزمون‌ عملی هنرهای تجسمی (نقاشی) و گرافیک به عنوان ‌یک‌‌ درس‌ با ضریب 4 در گزینش‌ نهایی‌ اعمال‌ خواهد شد.

کارت شرکت در آزمون درس طراحی کلیه معرفی‌شدگان به صورت اینترنتی در یکی از روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 18 و 19 آبان توزیع می شود.

آزمون طراحی رأس ساعت 15:00 (3 بعدازظهر) روز جمعه 20 آبان برگزار می شود و داوطلبان باید وسائلی از جمله زیر دستی‌‌ مقوایی ‌یا فیبر به‌ ابعاد 50×35 سانتی ‌متر، گیره‌های ‌کاغذ، مدادهای‌‌ رنگی، مداد سیاه‌ پر رنگ‌‌ و نرم، مداد پاکن‌ و مداد تراش، مداد اتود و مداد طراحی، خط‌کش‌ و گونیای‌ کوچک‌، پرگار را به همراه داشته باشند.

همچنین داوطلبان از همراه داشتن 1- هرگونه مقوا، کاغذ و استفاده از وسایل نظیر آنان 2- ماژیک 3- لاکهای الکلی و تینری 4- روان نویس 5- راپید‌ و رنگهای پودری و مایع 6- خودنویس 7- گراف، آبرنگ، رنگ گواش، مرکب و سایر وسایل مشابه 8- همچنین از الصاق کردن هرگونه کاغذ ، کاغذ پوستی در روز برگزاری آزمون خودداری کنند.

کلیه داوطلبانی که‌ اسامی ‌آنان‌ به عنوان‌ معرفی‌‌شده‌ چندبرابر ظرفیت رشته نیمه متمرکز تربیت ‌بدنی‌ و علوم ‌ورزشی‌ اعلام‌ شده‌، علاوه بر پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی با در دست‌ داشتن‌ مدارک لازم ‌به‌ آدرسهای ‌‌تعیین ‌‌شده‌ در اطلاعیه سازمان سنجش در روزهای 16 و 23 آبان مراجعه‌ کنند.

نمره‌ آزمون‌ عملی ‌رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی به عنوان ‌یک‌‌ درس‌ با ضریب 5/7 در گزینش‌ نهایی‌ اعمال‌ خواهد شد و آزمون عملی ‌کلیه‌ معرفی‌شدگان‌ خواهر در روز پنجشنبه 26 آبان و کلیه‌ معرفی‌شدگان‌ برادر در روز جمعه 27 آبان برگزار می شود.

کلیه معرفی‌‌شدگان‌ منحصراً براساس برنامه زمانی می‌بایست در آزمون عملی یک حوزه شرکت کنند و کلیه معرفی‌شدگان باید از سلامت کامل جسمانی برخوردار بوده و بخصوص از سلامت قلبی و ریه‌های خود یقین داشته باشند و آمادگی های لازم برای تستهای آزمون‌ عملی‌ دانشگاهها و موسسات آموزش عالی را داشته باشند و ارائه گواهی تندرستی برای داوطلبان الزامی است.

میزان هزینه و محل اخذ گواهی سلامت کامل جسم و روان برای معرفی شدگان رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی و دانشگاه محل آزمون عملی در اطلاعیه سازمان سنجش در نشریه پیک سنجش روزهای 16 و 23 آبان، اعلام می شود.
نوع مطلب : اخبار دانشگاهی، 
برچسب ها : زمان آزمون علمی 3 رشته کنکور کاردانی، فنی حرفه ای اعلام شد، زمان آزمون علمی 3 رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای اعلام شد، زمان آزمون علمی، 3 رشته کنکور کاردانی، فنی حرفه ای، اعلام شد، زمان آزمون، علمی 3 رشته، کنکور کاردانی،


 
اسامی‌ معرفی ‌شدگان‌ چندبرابرظرفیت رشته‌‌های‌ مختلف‌ تحصیلی نیمه متمرکز دوره‌های‌ روزانه، شبانه، پیام‌ نور، غیرانتفاعی‌ و غیردولتی و واحدهای بین المللی علوم پزشکی دانشگاهها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی امروز اعلام می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام سازمان ‌سنجش ‌آموزش ‌کشور، اسامی‌ معرفی ‌شدگان‌ چندبرابرظرفیت رشته‌‌های‌ مختلف‌ تحصیلی نیمه‌‌متمرکز این دوره‌ها در کنکور 90 به‌ منظور شرکت‌ در مراحل ‌مصاحبه، معاینه‌، آزمون‌ علمی‌ و عملی و سایر مراحل گزینش‌ در گروههای آزمایشی‌ علوم ‌ریاضی ‌‌و فنی، علوم ‌تجربی، علوم ‌انسانی و هنر امروز اعلام می شود.

معرفی‌ شدگان‌ هریک‌ از کد رشته‌های‌ نیمه‌‌‌متمرکز تا چند برابر ظرفیت‌ هر رشته‌ باتوجه‌ به‌ نمره‌ کل‌ از بین‌ داوطلبانی‌ که‌ کد رشته‌ یا رشته‌های‌ مربوط را انتخاب کرده ‌اند، استخراج‌ و فهرست‌ اسامی‌ آنان‌ در هر کدرشته‌ درج‌ شده است.

نحوه گزینش چندبرابرظرفیت و سایر ضوابط رشته های تحصیلی نیمه‌متمرکز در دفترچه‌ راهنمای‌ شماره‌ 2 درج‌ شده و داوطلبانی‌ که‌ در هریک‌ از کد رشته‌های‌ متمرکز انتخابی‌ قبل‌ از کدرشته‌های‌ نیمه‌‌متمرکز پذیرفته‌ شده‌‌اند، برابر ضوابط مندرج‌ در این دفترچه در ردیف‌ واجدین‌ شرایط رشته‌ و یا رشته‌های‌ نیمه‌‌ متمرکز قرار نگرفته‌‌اند.

به‌ عبارت‌ دیگر داوطلبانی‌ در ردیف‌ معرفی‌‌‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت‌ هریک‌ از کدرشته‌‌های‌ نیمه‌‌‌متمرکز قرار گرفته‌اند که‌ در کد رشته‌ متمرکز انتخابی‌ بعد از کدرشته‌ نیمه‌‌‌متمرکز پذیرفته‌ شده‌ باشند و یا بطور کلی‌ در ردیف‌ پذیرفته‌شدگان‌ رشته‌ متمرکز قرار نگرفته‌ باشند.

معرفی داوطلبان کنکور 90 در 2 کد رشته نیمه‌متمرکز با توجه به اولویت‌های انتخابی

با توجه به ضوابط و کسب حدنصاب نمره علمی لازم، هر داوطلب در هر گروه آزمایشی و یا دوره، در 2 کد رشته نیمه‌متمرکز با توجه به اولویت‌های انتخابی برای انجام آزمون عملی، مصاحبه و یا معاینه از سوی سازمان معرفی می شود.

با قبولی در رشته نیمه متمرکز قبولی داوطلبان در رشته‌ متمرکز لغو می شود

داوطلبان پذیرفته شده رشته‌های متمرکز کنکور سال 90 توجه داشته‌ باشند، چنانچه‌ در ردیف ‌معرفی‌شدگان ‌چند برابر ظرفیت هر یک ‌از رشته‌‌های‌ نیمه‌‌متمرکز قرار گرفته‌اند، در صورتیکه برای‌ انجام‌ مراحل‌ مختلف‌ مصاحبه، معاینه و یا آزمون عملی رشته‌ یا رشته‌‌های‌ نیمه‌متمرکز اعلام شده‌، مراجعه کرده و پس از انتخاب کدرشته محل در سایت اینترنتی سازمان، به عنوان پذیرفته شده ‌نهایی‌ هر یک از رشته‌های تحصیلی‌ نیمه‌‌متمرکز اعلام‌ قبولی شوند، مطابق ضوابط قبولی‌ قبلی آنان‌ در رشته‌ متمرکز لغو می شود و باید در رشته قبولی نیمه متمرکز ثبت نام و ادامه تحصیل دهند و امکان بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی متمرکز برای آنان میسر نیست.

پرداخت هزینه برای آزمون عملی

برابر مصوبه هیئت وزیران و به منظور اخذ هزینه آزمون عملی از معرفی شدگان در زمان اعلام چند برابر ظرفیت داوطلبان باید نسبت به واریز مبلغ 59 هزار ریال (معادل پنج هزار و نهصد تومان) بابت هزینه آزمون عملی به حساب شماره 748 خزانه‌داری کل نزد بانک مرکزی (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران) اقدام و سپس شماره و تاریخ فیش واریزی را حداکثر تا تاریخ مقرر از 25 تا 30 مهرماه در سایت سازمان سنجش درج کنند تا نسبت به برنامه‌ریزی حوزه‌های آزمون عملی اقدام مقتضی بعمل آید.

داوطلبان باید بر روی اصل فیش واریزی عبارت "بابت آزمون عملی"  نام رشته نیمه‌متمرکز و نام داوطلب قید شده و آن را در روز آزمون عملی تحویل نماینده سازمان سنجش دهند. همچنین داوطلب در هر آزمون عملی ‌باید مبلغ اعلام شده به صورت جداگانه واریز کند.

انتخاب دانشگاه به صورت اینترنتی در مهلت زمانی اول تا دهم آذر ماه 90

انتخاب دانشگاه محل تحصیل رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز معرفی شدگان در این مرحله به ‌صورت اینترنتی بوده و داوطلبان باید با مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های نیمه‌متمرکز (که از طریق سایت سازمان و یا حوزه‌های برگزاری آزمون عملی قابل دریافت است در تاریخ اول تا دهم آذر ماه 90 با مراجعه به سایت این سازمان نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود اقدام کنند.

چنانچه هر یک از معرفی شدگان در مراحل مصاحبه، معاینه و آزمون عملی و یا سایر مراحل گزینش شرکت کنند اما اقدام به انتخاب رشته مجدد اینترنتی یاد شده نکنند به‌ منزله انصراف‌ قطعی‌ از گزینش‌ در رشته‌ یا رشته‌های‌ ذیربط تلقی‌ خواهد شد.

مهلت انتخاب رشته‌های نیمه‌متمرکز به هیچ عنوان قابل تمدید نیست و به هیچ یک از درخواست هایی که بعد از زمان اعلام شده از طریق پست و یا مؤسسه ذیربط به این سازمان ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهائی رشته‌های مختلف نیمه متمرکز در نیمه دوم بهمن ماه سال 90

به کلیه معرفی‌شدگان چند ‌برابر ‌ظرفیت هر یک ‌از رشته‌های ‌تحصیلی نیمه‌ متمرکز کنکور 90 در زمان آزمون عملی و یا سایر مراحل گزینش یک جلد دفترچه راهنمای انتخاب محل رشته‌های نیمه متمرکز داده می‌شود که لازم است بر اساس آن نسبت به درج کد رشته‌ محلهای انتخابی در فرم انتخاب رشته اقدام کنند.

اسامی پذیرفته شدگان نهائی رشته‌های مختلف نیمه متمرکز پس از انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش و پس از گزینش علمی نهایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور در نیمه دوم بهمن ماه سال 90 فقط از طریق سایت سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

نوع مطلب : اخبار دانشگاهی، اعلام نتایج، 
برچسب ها : اعلام اسامی‌ معرفی ‌شدگان‌ رشته های نیمه‌‌ متمرکز کنکور، اسامی، اعالام اسامی، اعالام اسامی معرفی شدگان نیمه متمرکز، اعالام اسامی معرفی شدگان نیمه متمرکز کنکور سراسری، اعالام اسامی معرفی شدگان نیمه متمرکز کنکور سراسری 90،


معاون فنی و آماری سازمان سنجش گفت: ثبت‌نام كنكور كارشناسی ارشد سال 91 از 17 آبان ماه بصورت الكترونیكی انجام می‌شود.

دكتر ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار علمی «خبرگزاری دانشجو»، گفت: ثبت نام كنكور كارشناسی ارشد سال 91 از 17 آبان ماه آغاز می شود و تا 25 آبان ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینكه آزمون کارشناسی ارشد سال 91 روزهای 26 تا 28 بهمن‌ماه سال جاری برگزار می شود، تصریح كرد: کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد نیز از 23 تا 26 بهمن بصورت اینترنتی توزیع می شود.
نوع مطلب : اخبار دانشگاهی، ثبت نام کنکور، 
برچسب ها : آغاز ثبت‌ نام كنكور ارشد 91 از 17 آبان ماه، ثبت نام ارشد، ثبت نام کنکور ارشد، آغاز ثبت نام کنکور ارشد، تاریخ شروع ثبت نام کنکور ارشد، کنکور ارشد 91، ارشد 91، 91، ارشد، کنکور ارشد،


 
زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شهرداری‌ها

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: نتایج آزمون استخدام شهرداری‌ها تا ۴۵ روز آینده از طریق سازمان سنجش اعلام می‌شود.

مرتضی موحدنیا امروز در حاشیه بیست و هشتمین اجلاس عمومی‌شورای اسلامی‌ آذربایجان‌شرقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز با اشاره به کمبود منابع انسانی متخصص در شهرداری‌ها اظهار داشت: آزمون بزرگ استخدام شهرداری‌ها با این هدف برگزار شد.
وی اضافه کرد: ساختار اداری ۵۷ شهر استان به صورت اساسی اصلاح و ۸۱۸ پست خالی در شهرداری‌های استان احصا شد که برای ۷۹۰ پست خالی برای جذب مجوز داده شد.

موحد‌نیا اظهار داشت: آذربایجان‌شرقی همراه با سه استان دیگر برای اولین بار در تاریخ شهرداری‌ها اقدام به برگزاری آزمون استخدامی‌کرد.
وی افزود: نزدیک به نیم شرکت‌کنندگان در آزمون استخدام شهرداری‌ها در چهار استان کشور متعلق به آذربایجان‌شرقی بوده است.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی افزود: ۳۰ درصد شرکت‌کنندگان در این آزمون افرادی بودند که در شهرداری‌ها مشغول به کار بودند.
وی اضافه کرد: آزمون استخدام شهرداری‌ها در استان با سلامت کامل برگزار شد و ناظران عالی کشوری بر این آزمون نظارت داشتند.
موحدنیا گفت: نتایج آزمون استخدام شهرداری‌ها تا ۴۵ روز آینده از طریق سایت اعلام شده به داوطلبان اعلام خواهد شد.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی یادآور شد: این آزمون به صورت تخصصی و با محوریت کامل سازمان سنجش برگزار شد تا آزمون به صورت کاملا تخصصی برگزار شود.

نوع مطلب : اخبار استخدامی، اعلام نتایج، آگهی استخدام، 
برچسب ها : زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شهرداری‌ها، زمان نتایج، نتایج آزمون استخدام، نتایج آزمون استخدام شعرداری ها، اعلام نتایج آزمون شهرداری ها،


معاون اجرایی سازمان سنجش گفت: كارت ورود به جلسه آزمون دوره‌های مقاطع كاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی- كاربردی از 19 مهرماه در سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.
دكتر سید جلال طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار علمی «خبرگزاری دانشجو»، گفت: داوطلبان شركت در آزمون دوره های مقاطع كاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی- كاربردی سال 90 از سه شنبه، 19 مهرماه تا پنچ شنبه، 21 مهرماه می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه كرده و پرینت كارت خود را دریافت كنند.

وی افزود: داوطلبان با وارد كردن اطلاعات مندرج بر روی كارت اعتباری ثبت نام خود و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و كد رهگیری می توانند یك نسخه پرینت از كارت شركت در آزمون را دریافت كنند.

معاون اجرایی سازمان سنجش بیان داشت: برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و همچنین اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكس دار و ارائه آن الزامی است.

طباطبایی با بیان اینكه در آزمون دوره‌های مقاطع كاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی- كاربردی 128 هزار نفر ثبت نام كرده اند، گفت: این آزمون صبح روز جمعه، 22 مهرماه در 44 شهرستان مختلف كشور برگزار می شود.
نوع مطلب : اخبار دانشگاهی، کارت ورود به جلسه، 
برچسب ها : توزیع كارت ورود به جلسه آزمون كاردانی ترمی علمی كاربردی از 19مهر، توزیع کارت ورود به جلسه، کارت ورود به جلسه، آزمون کاردانی ترمی، آزمون کاردانی ترمی علمی کاربردی، 19 مهر، آزمون کاردانی، علمی کاربردی،


شنبه 16 مهر 1390 :: نویسنده : cn .com

شرکت هواپیمایی تابان استخدام می‌کند
این شرکت از بین آقایان همکار می‌پذیرد:
- مدرک کارشناسی حسابداری
- سابقه کار ۶ الی ۸ سال
- مسلط به نرم افزارهای مالی و آفیس
- آشنایی کامل به زبان انگلیسی
- حداکثر سن ۳۵ سال

واجدین شرایط با تلفن‌های ۴۴۶۹۲۴۴۱ تماس و رزومه خود را به آدرس
info@taban.aero و فکس ۴۴۶۳۲۴۴۲ ارسال نمایند

نوع مطلب : اخبار استخدامی، آگهی استخدام، 
برچسب ها : آگهی استخدام شرکت هواپیمایی تابان، آگهی استخدام، شرکت هواپیمائی، آگهی استخدام شرکت هواپیمائی،


نیروی انتظامی‌جمهوری اسلامی‌ایران به منظور تامین نیروی انسانی پلیس پیشگیری ناجا از طریق آزمون ورودی و سایر مراحل گزینش استخدام می‌نماید .

شرایط اختصاصی مقطع درجه داری :

۱-مدرک تحصیلی دیپلم در تمامی‌رشته‌ها
۲-حداقل سن ۱۸ و حداکثر ۲۳ سال
۳-حداقل قد ۱۷۰ سانتیمتر
۴-معدل ۱۴ به بالا

شرایط اختصاصی مقطع افسری :

۱-مدرک تحصیلی رشته‌های مورد نیاز ناجا
۲-حداق قد ۱۷۰ سانتیمتر
۳-حداقل معدل ۱۳
۴-حداقل سن برای داوطلبان فوق دیپلم ۲۵ سال لیسانس ۲۷ سال تمام و فوق لیسانس ۳۰ سال

داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر با اداره گزینش و استخدام ناجا مستقر در پلیس راه آهن کشور مراجعه نمایند یا با شماره تلفن‌ها۵۵۱۲۳۰۶۰-۰۲۱ و ۶۳۹۸۴۹۶۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند

نوع مطلب : اخبار استخدامی، آگهی استخدام، 
برچسب ها : استخدام پلیس پیشگیری ناجا از کلیه مقاطع تحصیلی در سراسر کشور، آگهی استخدام، استخدام پلیس، استخدام ناجا، کلیه مقاطع، پلیس پیشگیری، پلیس پیشگیری ناجا،


گروه مهندسی ‌آی کن در نظر دارد از واجدین شرایط زیر در واحدهای مختلف شرکت برای دفاتر تهران ، اصفهان و کرمان دعوت به همکاری نماید:

** شرایط عمومی‌برای متقاضی شغل**
۱-داشتن حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط
۲- همکاری به صورت تمام وقت
۳- دادن تعهد برای ۲ سال همکاری با این شرکت
۴- دادن ضمانت مالی‌جهت حسن انجام تعهدات
۵- داشتن کارت پایان خدمت یاکارت معافیت برای آقایان

** شرایط اختصاصی واحد تولید(برنامه نویسی)**
۱-مدرک تحصیلی: کارشناس نرم افزار یا سخت افزار
۲- آشنایی با مفاهیم object oriented
3- آشنایی متوسط با SQL-SERVER
4-دارای حداقل ۲ سال سابقه کاری در حوزه تولید نرم افزار
۵- تخصص در حوزه‌ی #webAPP , C

استخدام فوری
کارمند امور اداری (آقا) مسلط به کامپیوتر و دارای روابط عمومی‌قوی جهت دفتر اصلی شرکت (اصفهان) نیازمندیم ، متقاضیان میتوانند با مراجعه به دفتراصفهان فرم مشخصات و رزومه را پر نمایند یا با تلفن‌های شرکت تماس بگیرند .

** شرایط اختصاصی برای واحد استقرار و پشتیبانی**
۱- مدرک تحصیلی: کارشناس یا کاردان رشته‌های مرتبط
۲- آشنایی متوسط با Windows 2003 , SQL-SERVER, محیطهای مبتنی بر وب
۳-نداشتن مشکل برای رفتن به مأموریتهای درون و برون شهری
۴- ترجیحاً آقا

** شرایط اختصاصی برای واحد بازرگانی**
۱- مدرک تحصیلی:کارشناس رشته‌های مرتبط
۲-آشنایی با نحوه شرکت در مناقصات ، عقد قراردادها و قواعد بازرگانی
۳- نداشتن مشکل برای رفتن به مأموریتهای درون و برون شهری
۴- ترجیحاً آقا
۵- تسلط نسبی بر IT

** تمامی‌افرادی که در شرکت مشغول به کار می‌گردند در دوره آزمایشی بیمه تأمین اجتماعی می‌شوند**

-متقاضیان محترم می‌توانند جهت استخدام نسبت به تکمیل فرم استخدامی‌در سایت این شرکت به نشانی www.ican.ir اقدام نمایند.

آدرس دفاتر تهران و اصفهان:
۱)تهران ، خیابان آفریقا ، خیابان جردن ، انتهای کوچه تور ، طبقه دوم ، پلاک چهارم
تلفن: ۱۵-۲۲۰۲۶۰۱۰- ۰۲۱

۲) اصفهان ، خیابان شیخ صدوق جنوبی ، کوچه بیستم ، پلاک ۶۴ ، شرکت مهندسی آی کن

E-mail : job@ican.ir

تلفن : ۷-۶۶۹۳۳۹۱ – ۰۳۱۱

لازم به یادآوری است گروه مهندسی آی کن برای واحد‌ بازرگانی و واحد استقرار و پشتیبانی برای شهرهای اصفهان ، تهران ، کرمان ، بندرعباس ، بندر شهید رجائی ، همدان و مرکزی نیاز به جذب نیرو دارد

آخرین مهلت ۹۰/۸/۴

 

نوع مطلب : آگهی استخدام، اخبار استخدامی، 
برچسب ها : آگهی استخدام گروه مهندسی ‌آی کن در اکثر استانها، آگهی استخدام، گروه مهندسی آی کن، استخدام، دعوت به همکاری،


معاون سازمان سنجش از اعلام اسامی معرفی ‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت رشته‌های نیمه متمركز كنكور سراسری در 25 مهر ماه خبر داد.

سید جلال طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: ‌ اسامی معرفی ‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت رشته‌های نیمه متمركز دانشگاه‌ها و مؤسسات ‌آموزش ‌عالی در گروه‌های‌ آزمایشی‌ علوم ‌ریاضی ‌و فنی، علوم ‌تجربی، علوم ‌انسانی و هنر در آزمون‌ سراسری 25 مهر ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.Sanjesh.org  اعلام می‌شود.

وی با تاكید بر اینكه معرفی شدگان باید به منظور شركت در مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل مختلف گزینش بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده اقدام كنند، خاطرنشان كرد: عدم مراجعه داوطلبان در موعد مقرر به منزله انصراف تلقی می‌شود.
نوع مطلب : اخبار دانشگاهی، 
برچسب ها : اسامی چند برابر ظرفیت رشته‌های نیمه متمركز كنكور، 25 مهر اعلام می‌شود، اسامی چند برابر ظرفیت، رشته های نیمه متمرکز، رشته های نیمه متمرکز کنکور، اسامی رشته های نیمه متمرکز کنکور،


معاون پارلمانی دانشگاه آزاد از حذف کنکور دوره کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه تا سال 1404 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کریم زارع با اشاره به حذف کنکور کاردانی دانشگاه آزاد گفت: امیدواریم همانطور که کنکور دوره کاردانی حذف شد بتوانیم تا سال 1404 کنکور دوره کارشناسی ارشد و دکتری را حذف کنیم.

وی خواستار افزایش میزان وام شهریه دانشجویان شد و افزود:‌ امید است در اعطای بورسیه تفاوتی میان دانشجویان دانشگاه آزاد و دولتی گذاشته نشود.
نوع مطلب : اخبار دانشگاهی، 
برچسب ها : حذف دو کنکور دانشگاه آزاد تا 1404/ ورود بدون کنکور به ارشد و دکتری، حدف کنکور، حذف کنکور دانشگاه آزاد، حذف دو کنکور، دانشگاه، دانشگاه آزاد، ورود بدون کنکور، ورود بدون کنکور به ازشد و دکتری، ورود بدون کنکور به ارشد و دکتری دانشگاه آزاد،


جداول آماری تحقیقاتی درباره اعتیاد دانشجویان به الکل و مواد مخدر
نتایج یکی از تحقیقات صورت گرفته در زمینه مصرف مواد در میان دانشجویان نشان می دهد، از بین افراد مورد مطالعه 82 درصد آقایان و 15 درصد خانمها حداقل یکبار مواد و حدود 24.3 درصد آقایان و 1.8 درصد خانمها حداقل یکبار سیگار مصرف کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، طبق آمار و گزارشات جهانی حدود یک چهارم افرادی که در فاصله سنی 18 تا 20 سال قرار دارند مصرف یکی از این مواد را برای یکبار در زندگی خود تجربه کرده اند و بسیاری از آنها در معرض پیشنهاد یکی از انواع این مواد توسط دوستان دانشگاهی خود قرار گرفته اند.ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار دانشگاهی، 
برچسب ها : جداول آماری تحقیقاتی درباره اعتیاد دانشجویان به الکل و مواد مخدر، اعتیاد دانشجویان، آماری از اعتیاد دانشجویان، اعتیاد، اعتیاد دانشجویان به الکل و موارد مخدر، اعتیاد دانشجویان به الکل، اعتیاد دانشجویان به موارد مخدر،
( کل صفحات : 3 )    1   2   3   
درباره وبلاگ


کافی نت دات کام شهرضا
پاسداران نبش فرعی 22 ( کوچه سوم )
3241449-0321

Email : cafee.com1@yahoo.com

من فهمیده ام كه اگر خود را علاقه مند به امور دیگران نشان بدهیم آنها را سرشار از شادی و خوشی می كنیم.


تنها چیزی كه دیگران از ما توقع دارند كمی توجه و ابراز علاقه است.


همیشه بوی عطر به آن دستی كه گل هدیه می دهد باقی خواهد ماند.


خوشبختی و سعادت ما متكی به خوشبختی و سعادت دیگران است.


با نشان دادن علاقه و علاقه مند شدن به دیگران، خود را از یاد ببرید.


روزانه یك كار نیك انجام دهید و پس از انجام دادن یك كار خوب لبخند بزنید و شاهد لبخند دیگران باشید.زندگی و وجود ما سراسر راز و معما است كه ما قادر به درك و فهم آن نیستیم.


آدمی برای این خلق نشده كه به رموز عالم حیات پی ببرد، بلكه برای زندگی كردن در آن خلق شده است.


مطالعه اجمالی و جزیی در فلسفه، فرد را به تفكر و بی دینی وا می دارد، اما اگر به فلسفه عمیق بیندیشد او را به سمت دین متوجه می سازد.


من هیچ وقت در جایی كه می توانم بنشینم نمی ایستم و آنجا كه می توانم بخوابم نمی نشینم.

مدیر وبلاگ : cn .com
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :